Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Haziran 2021

 

 

Türk Telekom'da görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Şirkette kritik rolleri olan 50'ye yakın yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Türk Telekom Hakkında

180 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür.Türk Telekom Grubu, şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 38.079 çalışanıyla hizmet vermektedir.​

 

Türk Telekom'a özel

Talep Planlama ve Satış Tahminleme Eğitimi

Türk Telekom satış, satış geliştirme, planlama, ticari pazarlama, kanal yönetimi ekiplerine yönelik,

Müşteri taleplerini güvenilir biçimde tahminleme, planlama ve yönetme için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 28-29 Kasım 2013
2. Eğitim: 29-30 Eylül 2014
3. Eğitim: 27-28 Nisan 2015
4. Eğitim: 25-26 Eylül 2017
5. Eğitim: 10-11 Eylül 2018

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Özellikle üretim ve perakende sektörleri için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hizmet sektöründe ise talep planlama anlamında yeni bakış açıları sağladığını ve bu anlamda katkısı olduğunu düşünüyorum."

– Göze Oyal, Satış Geliştirme ve Planlama - Departman Müdürü, TTNET

"Özellikle süreç iyileştirme, iş mükemmelliği ve verimli bir üretim ve operasyon yönetimi için öneririm. Teorinin süreç içerisinde rakamlara yansımasını sistematik olarak görmek açısından son derece yararlı bir eğitim..."

– Şebnem Güvenç, Kurumsal Özel Hizmetler Uzmanı, TÜRK TELEKOM

"Planlama ve tahmin modelleri üzerinde çalışan arkadaşlar için oldukça faydalı bir eğitim. Teşekkür ederiz. Özellikle excel uygulamaları olması konuları pekiştirmek açısından güzel oldu..."

– Ahu Yaşa, Kurumsal Planlama, TÜRK TELEKOM

"Talep planlama pek çok şirketin kendini geliştirmesi gereken, rekabet arttıkça değeri daha da anlaşılacak bir alandır. Eğitim sırasında ve sonrasında kendi adımıza pek çok gelişim miktarı tespit ettik."

– Özgür Oğuz, Satış Geliştirme ve Planlama - Birim Yöneticisi, TTNET

"Talep Planlama alanının günümüz şartları altında birçok farklı sektördeki kurumların ihtiyaç duyduğu, önümüzdeki dönemde de bu ihtiyacın giderek artacağı bir alan olduğunu düşünüyorum. Optimum Planlama eğitimi ile planlamanın geniş dünyasına girerek ufkunuzu geliştirebilirsiniz..."

– Salih Bedir, Ticari Pazarlama Uzmanı, AVEA

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı