Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Mart 2023

 

Panasonic

Opet Fuchs

Akkök Holding

Yatsan

Kastamonu Ent.

Çilek Mobliya

Hasçelik

Anadolu Efes

Daikin

Kardem Tekstil

Kaleseramik

Civil Mağazaları

Jantsa

Eczacıbaşı Esan

TPI Kompozit

SKT Yedek Parça

Şişecam Holding

Migros

Çolakoğlu

Makbul

Türk Telekom

Alarko Holding

Sarsılmaz Silah

 

 

Panasonic Electric Works'te görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Şirkette kritik rolleri olan 80'e yakın yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Panasonic Electric Works Hakkında

2014 yılında gerçekleştirdiği yatırımla birlikte, sektörünün öncü ve “Super Brand” statüsüne sahip markası VİKO’yu da bünyesinde bulunduran Panasonic Electric Works 60’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile markalarını dünya pazarlarında başarıyla temsil etmekte ve Türkiye’deki sektör liderliğini sürdürmektedir.

 

Panasonic Electric Works'e özel

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP Eğitimleri

Panasonic Electric Works yönetim, ürün, satış, satın alma, finans ve planlama ekiplerine yönelik,

Kurum bünyesinde departmanlar arası planlamada entegrasyon sağlayan Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) sürecinin yapılandırılmasına yönelik bilgi, deneyim ve en iyi uygulama örnekleri sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 16-17.12.2022

2. Eğitim: 23-24.12.2022

   

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"S&OP sürecinde yer alan tüm ilgililerle birlikte aldığımız bu eğitim, uzun yılların tecrübesi ve titiz bir şekilde hazırlanan eğitim içeriğiyle hem kendimizi yenilememizi hem de bütünsel bir yaklaşımla tüm süreci tekrar gözden geçirmemizi sağladı."

– Mesut Tok, Talep Planlama Müdürü, PANASONIC ELECTRIC WORKS

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

Panasonic Electric Works'e özel

Talep Planlama ve Satış Tahminleme Eğitimi

Panasonic Electric Works satış, pazarlama, talep planlama ve satış operasyon ekipleri için,

Müşteri taleplerini güvenilir biçimde tahminleme, planlama ve yönetme için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

Tarihler: 27.12.2022 - 06.01.2023

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Bir satışçı olarak, "satış"'ı siparişi almaktan başlayıp vade sonunda müşterilerden parayı toplamaya kadar olan süreç olarak basitçe tanımlardım. Eğitim ile birlikte daha geniş bakmayı ve kol kola çalıştığımız diğer departmanların da konuya bakış açılarını öğrenmiş oldum. Teşekkürler..."

– Gökhan Yılmazer, Yurt Dışı Satış, PANASONIC ELECTRIC WORKS

"Talep planlama ve satış tahminleme methodları üzerine interaktif ve uygulamalı faydalı bir eğitimdi..."

– Melis Aktay, Ürün Pazarlama, PANASONIC ELECTRIC WORKS

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

Panasonic Electric Works'e özel

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Eğitimi

Panasonic Electric Works üretim planlama, malzeme planlama ve çizelgeleme ekiplerine yönelik,

Teslimat performansı, kaynak kapasiteleri, verimlilik, stoklar ve maliyetler arasındaki dengeleri hızlı ve etkin biçimde oluşturabilmek için gerekli kurumsal süreçlerin yapılandırılması, en iyi uygulamalar, karşılaşılabilecek zorluklar ve çözümleme yöntemlerine ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı, pratik uygulamalar eşliğinde sunulmuştur (detaylar).

Tarihler: 13,20,27.01.2023 ve 03.02.2023

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Üretim planlama eğitiminde, eğitim boyunca aktif olarak hesaplamalar yapıyor olmak, dersi dinamik tutuyor. Hocanın sorular karşısında ikna edici ve yardımcı olmaya çalışır şekilde tavrı da etkiliydi."

– Aleyna Alanya, Planlama, PANASONIC ELECTRIC WORKS

   
 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

Panasonic

Opet Fuchs

Akkök Holding

Yatsan

Kastamonu Ent.

Çilek Mobliya

Hasçelik

Anadolu Efes

Daikin

Kardem Tekstil

Kaleseramik

Civil Mağazaları

Jantsa

Eczacıbaşı Esan

TPI Kompozit

SKT Yedek Parça

Şişecam Holding

Migros

Çolakoğlu

Makbul

Türk Telekom

Alarko Holding

Sarsılmaz Silah

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı