Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Kurumlara Özel Eğitim Serilerimiz

Son Güncelleme: Haziran 2021

 

 

Çilek Mobilya'da görevli yöneticilerin ve çalışanların bilgi ve beceri düzeylerini artırma, kurumsal planlama süreçlerini iyileştirme odaklı profesyonel eğitim programları sunulmuştur.

Şirkette kritik rolleri olan 60'ın üzerinde yönetici ve çalışana eğitim verilmiştir.

 

Çilek Mobilya Hakkında

Bebek, çocuk ve genç odaları ile aksesuarlar tasarlayan, üreten ve tüm dünyada satış ağını oluşturan Türkiye'nin öncü mobilya üreticilerinden Çilek Mobilya, 5 kıta, 71 ülkede 500’ü aşkın mevcut satış noktasını, gelecek 5 yıl içinde 1.000’in üzerine çıkarmayı hedefliyor.

 

Çilek Mobilya'ya özel

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP Eğitimleri

Çilek Mobilya yönetim, ürge, satış, üretim, planlama tedarik zinciri, lojistik ekiplerine yönelik,

Kurum bünyesinde departmanlar arası planlamada entegrasyon sağlayan Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) sürecinin yapılandırılmasına yönelik bilgi, deneyim ve en iyi uygulama örnekleri sunulmuştur (detaylar).

1. Eğitim: 9-10 Haziran 2016

2. Eğitim: 31 Mayıs - 1 Haz 2016

3. Eğitim: 23-24 Mayıs 2016

4. Eğitim: 31 Mart,1,5-6 Nisan 2021

Eğitimlere katılan çalışanların yorumlarından örnekler,


"Çok faydalı ve verimli bir eğitim, eğitim içeriği dolu ve uygulamalı olması eğitime keyif katıyor, tabi bunlar ile beraber S&OP noktasında bildiklerimizi tekrar hatırladık, bilmediklerimizi de öğrenmiş olduk..."

– Mücahit Günay, Üretim Direktörü, ÇİLEK MOBİLYA

"Teşekkürler, daha etkin ve verimli talep tahmini yapmaya devam edeceğiz.…"

– Sezen Çeşit, Yurtiçi Satış Direktörü, ÇİLEK MOBİLYA

"Faydalı ve püf noktalara değinen, resmin bütününü görmemizi sağlayan bir eğitim oldu diyebilirim. Bölüm ve birim farketmeksizin herkesin faydalanabileceği bir eğitim oldu..."

– Akın Çelik, Müşteri Hizmetleri Müdürü, ÇİLEK MOBİLYA

"Almış olduğumuz bu eğitim hem kişisel gelişimimize katkı sağlamış oldsu, hem de iş yapış tarzımızın geliştirilmesi için bir temel hazırlamış oldu..."

– Murat Bulca, Ür-Ge Direktörü, ÇİLEK MOBİLYA

"İlker Bey gerçekten konunun tam uzmanı. Şirket gereklerine göre tüm sorunlara mutlaka cevap verecektir..."

– Remzi Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı (Mali İşler), ÇİLEK MOBİLYA

 

Eğitimin detayları için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı