Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Açık Eğitim Takvimi

Eğitim Ön Kayıt Formu

Kurumlara Özel Eğitimler

e-Bülten

Kuruma Özel Düzenlenen Eğitimler

Son Güncelleme
Şubat 2024

 

Optimum Planlama, kritik planlama süreçlerde görevli yöneticilerin ve çalışanların gerekli bilgi ve becerilerini geliştirerek kurumsal performansı artıracak profesyonel eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.


ÇOKYAŞAR

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimi, Temmuz 2024

Yıllık 240.000 tonu aşan çelik tel ve alminyum üretimi ve satışı ile Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması ve sanayi kuruluşu arasında yer alan sektörünün öncü kurumlarından Çokyaşar Holding'e özel 12-13 Temmuz 2024 tarihlerinde Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimi (detaylar) şirketin Silivri'deki tesislerinde sunulacaktır.


HASÇELİK

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimi, Şubat 2024

Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında, çelik üretiminde Avrupa'nın sayılı tesislerinden birine sahip, İstanbul ve Konya'daki üretim tesislerinde ve Türkiye'de 7 şehirdeki 10 depodan sağladığı ürünler ile sektörünün öncü kurumlarından HASÇELİK'e özel 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimi (detaylar) şirketin Çayırova-Kocaeli'deki tesislerinde sunulacaktır.


YATSAN

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Sertifikasyon Programları, Ekim & Aralık 2023

Tempur, Sealy ve Stearn & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye’de exclusive distribütörü, Serta ve King Koil gibi köklü dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede üreticisi ve dağıtıcısı, Türkiye’de 100’e yakın satış noktası bulunan, dünyanın 50 ülkesinde faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan Yatsan'ın yönetici ve çalışanlarına Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi (detaylar) şirketin İzmir Torbalı'da yer alan üretim tesislerinde yüz yüze formata iki grup halinde sunulacaktır.


E.C.A. VALF SANAYİİ

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimi, Kasım 2023

Manisa'da yer alan yaklaşık 25.000 m²'lik tesisinde 500'ün üzerinde çalışanı ile yaklaşık 5 bin çeşit su ve gaz armatürünün imalatını yapmakta olan ve kendi sektöründe lider üretici konumunu koruyan Elginkan Topluluğu'na bağlı E.C.A.-Valf Sanayii'nin yönetici ve çalışanlarına 21-22 Kasım 2023 tarihlerinde Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimi (detaylar), şirketin Manisa'daki tesislerinde yüz yüze sunulacaktır.


EssilorLuxottica / İŞBİR OPTİK

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimi, Ekim 2023

İşbir Optik'i de bünyesinde bulunduran gözlük ve gözlük camında dünya lideri EssilorLuxottica'nın yönetici ve çalışanlarına Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimi (detaylar), yüz yüze formatta şirketin İstanbul'daki yönetim merkezinde sunulacaktır.


SARSILMAZ SİLAH SANAYİ

Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Sertifikasyon Programları, Temmuz-Ağustos 2023

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimleri, Eylül 2023

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Sertifikasyon Programı, Ekim 2023

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, Ekim 2023

80’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren, Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin emniyet teşkilatı ile ordusunda ürünleri kullanılan bir marka olan ve silah üretiminin yanı sıra Sikorsky, Boeing, Agusta Westland, TAI ve TEI için de parça üretimi yapan Sarsılmaz'ın yönetici ve çalışanlarına Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri (detaylar), Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimleri (detaylar), Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi (detaylar) ve Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi (detaylar) şirketin Düzce'deki üretim tesislerinde yüz yüze formatta sunulmuştur.


SANAT AMBALAJ

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Sertifikasyon Programı, 12-13, 19-20 Ağustos 2023

Esnek ambalaj sektöründe Dünya’nın önde gelen global markalarından biri olmayı hedefleyen, 73.000 m² lik yerleşkesindeki 29.000 m² lik tesislerinde yüksek ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi ile iç ve dış pazarlarda faaliyet  gösteren Sanat Ambalaj'ın yönetici ve çalışanlarına Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme (detaylar) eğitimi şirketin Gaziantep 5. OSB'deki üretim tesislerinde yüz yüze formatta sunulacaktır.


Global İlaç Firması
 

GLOBAL İLAÇ FİRMASI

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 13-14 Temmuz 2023

Global ilaç firmasının Türkiye'deki pazarlama ve ürün yöneticilerine 13-14 Temmuz 2023 tarihlerinde Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi (detaylar) sunulacaktır.


ÇAMSAN ORDU CAM SANAYİ

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Sertifikasyon Programı, 5-6,12-13 Haziran 2023

1984 yılında Türkiye, Orta Doğu ve Balkanların ilk, Avrupa’nın dördüncü MDF üreticisi olarak Ordu’da kurulan, dünya çapında kalite standartlarını yakalayıp Türkiye’nin ilk MDF ihracatına imza atan Çamsan Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. yönetici ve çalışanlarına Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme (detaylar) eğitim programı sunulacaktır.


YORGLASS CAM SANAYİ

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Sertifikasyon Programı, 25-26 May; 3&10 Haz 2023

Endüstriyel cam işleme ve düz cam ticareti alanında Türkiye’nin beş farklı şehrinde kurulu altı tesisinde üretim yapan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Yorglass Cam Sanayi'nin  yönetici ve çalışanlarına Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme (detaylar) eğitim programı sunulacaktır.


YATSAN

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimleri, Mayıs, Haziran 2023

Tempur, Sealy ve Stearn & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye’de exclusive distribütörü, Serta ve King Koil gibi köklü dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede üreticisi ve dağıtıcısı, Türkiye’de 100’e yakın satış noktası bulunan, dünyanın 50 ülkesinde faaliyet gösteren, 60.000 m2 alana kurulu üretim merkezi ile sektörünün öncü firmalarından olan Yatsan'ın yönetici ve çalışanlarına Mayıs ve Haziran 2023 aylarında Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimleri (detaylar), şirketin ilgili yönetici ve çalışanlarına online ve yüz yüze formatlarda sunulacaktır.

Eğitimler, üst yönetimin katılımı ile gerçekleştirilecek Executive Session ile başlayacaktır.


E.C.A. SEREL (VALFSEL)

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimi, 12-13 Mayıs 2023

Manisa'da 62,000 m2 alan içinde yer alan 21,000 m2 kapalı alanda 2 fabrika ile, yıllık 5000 ton pirinç mamulü işleyerek 4,200,000 adet armatür, iç mekanizma, sifon ve tamamlayıcı ürün üretimi gerçekleştirmekte olan ECA - Valfsel Armatür Sanayi A.Ş.'nin yönetici ve çalışanlarına 12-13 Mayıs 2023 tarihlerinde Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP eğitimi (detaylar), şirketin Manisa'daki tesislerinde yüz yüze sunulacaktır.


SKT

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 25-26 Nisan 2023

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde 14.000 m2 kapalı, toplam 20.000 m2 alan üzerinde, 350’yi aşkın personeliyle başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sanayi koluna hizmet etmekte olan SKT'nin yönetici ve çalışanlarına 25-26 Nisan 2023 tarihlerinde Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi (detaylar) sunulacaktır.


KELLOGG'S

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP eğitimi, 27-28 Mart 2023

Türkiye’de buğday, mısır, yulaf ve pirinç gibi tahıllardan imal edilen çok çeşitli kahvaltılık gevrekler sunmakta olan Kellogg’s Coco Pops, Kellogg’s Special K, Kellogg’s Granola, Kellogg’s Corn Flakes, Kellogg’s Yulaf Ezmesi ve Pringles gibi markaların sahibi, Dünya'da 180 ülkede operasyonu bulunan Kellogg’s yöneticilerine ve  çalışanlarına yönelik Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP (detaylar), şirketin İstanbul'daki ofisinde yüz yüze sunulacaktır.


AKKİM

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 20-21 Mart 2023

Altı kıtada 70’den fazla ülkeye hizmet veren Türkiye’nin öncü kimyasal madde üreticisi Akkim Kimya'nın yöneticilerineve çalışanlarına yönelik Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi (detaylar), şirketin Yalova'daki tesislerinde yüz yüze sunulacaktır.


ZORLUTEKS

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 16-17 Mart 2023

Bünyesinde yer alan perde ve ev tekstili üretim tesisleri, pazarlama şirketi ve dünyaca ünlü markaları ile ev tekstilinin lider kuruluşlarından Zorlu Tekstil'in yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi (detaylar), İstanbul Levent'te yer alan şirket merkezinde yüz yüze sunulacaktır.


PANASONIC ELECTRIC WORKS

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri, Aralık 2022

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, Ocak 2023

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme - Sertifikasyon Programı, Ocak 2023

2014 yılında gerçekleştirdiği yatırımla birlikte, sektörünün öncü ve “Super Brand” statüsüne sahip markası VİKO’yu da bünyesinde bulunduran Panasonic Electric Works Türkiye'nin yönetici ve çalışanlarına Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP (detaylar), Talep Planlama ve Satış Tahminleme (detaylar), Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme (detaylar) eğitim programları sunulacaktır.


HASÇELİK

Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri eğitimi, 8-9, 15-16 Eylül 2022

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 10-11 Ekim 2022

Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında, çelik üretiminde Avrupa'nın sayılı tesislerinden birine sahip, İstanbul ve Konya'daki üretim tesislerinde ve Türkiye'de 7 şehirdeki 10 depodan sağladığı ürünler ile sektörünün öncü kurumlarından HASÇELİK'e özel Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri (detaylar) ve Talep Planlama ve Satış Tahminleme (detaylar) eğitimleri online olarak sunulacaktır.


KLÜBER LUBRICATION

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri, 25-26 Nisan 2022

1991 yılından bu yana Türkiye’de özel yağlayıcılar alanında faaliyet göstermekte olan ve faaliyet gösterdiği endüstrilerin yüksek gereksinimlerine özel ürünler ve servisler sunan Klüber Lubrication Türkiye'nin yönetici ve çalışanlarına Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitim programı online olarak sunulacaktır. Eğitimin detayları için tıklayınız.


İŞBİR OPTİK

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimleri, 3-4 Mart 2022

Gözlük camı üretiminde Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan İşbir Optik'in yönetici ve çalışanlarına Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitim programı online olarak sunulmuştur. Eğitimin detayları için tıklayınız.


TURKCELL GLOBAL BİLGİ

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimleri, 27, 28 Aralık 2021

Türkiye’de ve Ukrayna’da olmak üzere toplam 17.000'den fazla çalışanı ile farklı sektörlere yönelik müşteri hizmetleri, kazanımı, tele-satış, teknik destek, vb. alanlarda faaliyet gösteren Turkcell Global Bilgi'nin yönetici ve çalışanlarına Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitim programları online olarak sunulmuştur. Eğitimin detayları için tıklayınız.


ANADOLU EFES

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 23-24 Aralık 2021

6 ülkede, toplam 21 bira fabrikası, 5 malt üretim tesisi, 1 şerbetçiotu işleme tesisi, 1 preform üretim tesisi ve Coca Cola operasyonlarını yürüttüğü 10 ülkede 26 şişeleme tesisi ile bölgesindeki en önemli oyunculardan biri olarak faaliyet gösteren Anadolu Efes'in yönetici ve çalışanlarına Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitim programı online olarak sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


AGT

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri, 13-14 Aralık 2021

Toplam 450 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde ürettiği MDF, MDF-lam, panel, profil ve parkeyi 5 kıtada 100’ün üzerinde farklı ülkeye ihraç eden; yurt içinde ve yurt dışında toplamda 1000'den fazla satış noktasında yer alan AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yöneticilerine ve planlamacılarına yönelik Satış ve Operasyon Planlama eğitim programı online olarak sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ESAN

Tedarik Zinciri Planlama (SCM) Workshop, Eylül 2021

40 maden ocağı ile faaliyette olup bu ocaklardan çıkarılan madenleri Bilecik, Çanakkale, Aydın, Muğla, Balıkesir, Eskişehir ve Konya’da bulunan 8 tesiste işlenmekte olan Esan'ın yönetici ve çalışanlarına yönelik S&OP, Talep Planlama ve Üretim Planlama konularına odaklı 'Planlama Çalıştayı' online olarak sunulmuştur.


ALCAM

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme - Sertifikasyon Programı, Eylül-Ekim 2021

Mimari cam üretimine yönelik 12.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren ALCAM'ın yönetici ve çalışanlarına yönelik tüm modülleri online olarak sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TÜBİTAK BİLGEM

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 8-9-10 Eylül 2021

Bilişim, bilgi güvenliği ve ileri elektronik alanlarında gerçekleştirdiği çalışmalarla ülkemizin ihtiyaçlarına yenilikçi ve milli çözümler üreten Ar-Ge merkezi TÜBİTAK BİLGEM'in çalışanlarına yönelik Operasyonel Planlama ve Detay Çizelgeleme odaklı eğitim modülleri sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


MİGROS

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 25-28 Mayıs 2021

Türkiye'nin 81 ilinde 2.200'den fazla mağazası ile en büyük zincir perakendecilerinden Migros'un talep planlama ve tedarik yönetimi ile görevli yöneticileri ve çalışanlarına yönelik Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi online olarak düzenlenecektir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


MAKBUL

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) Yönetici Özeti, 20 Mart 2021

Kuruyemiş, bakliyat, baharat, kuru meyve ve şekerleme ürün kategorilerinde ihtisas mağazacılığı yapan ve Türkiye'de sektörünün lideri ve pazar payı en yüksek şirketi olan MAKBUL Kuruyemiş'in yönetim kadrosuna yönelik Satış ve Operasyon Planlama (S&OP) Yönetici Özeti eğitimi online olarak düzenlenecektir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ÇİLEK MOBİLYA

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimi, 31 Mart; 1,5 ve 6 Nisan 2021

Toplam 5 kıtada, 71 ülkede faaliyet göstermekte olan Türkiye'nin öncü mobilya üreticilerinden Çilek Mobilya'nın yönetim kadrosuna yönelik Satış ve Operasyon Planlama (S&OP) online eğitimi düzenlenecektir.

ÇİLEK MOBİLYA'ya geçmişte sunulmuş olan programların detayları için tıklayınız.


LAV | GÜRALLAR

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 10-11-12 Aralık 2020

Günde 2 milyon adede ulaşan sofra camı üretimi ile dünya üreticileri arasında 5.sırada yer alan, 300 bin metrekarelik alan üzerine kurulu iki üretim tesisinde 2.000 kişiye istihdam sağlayan LAV'ın yönetici ve çalışanlarına yönelik eğitim online olarak sunulacaktır. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


BVN | BAHÇIVAN ELEKTRİK MOTOR SANAYİ

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 14-15 Ağustos 2020

25 yılı aşkın süredir üretimini gerçekleştirdiği ürünleri, bugün dünyanın 65 ülkesine ihraç eden BVN'nin yönetici ve çalışanlarına şirketin İstanbul'daki yönetim merkezinde TALEP PLANLAMA VE SATIŞ TAHMİNLEME eğitim programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


DAIKIN TÜRKİYE

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimi, Haziran-Temmuz 2020

Daikin ve Airfel markalarını 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde üreten ve bu ürünleri 300 bayi, 500 satış noktasında müşterileri ile buluşturan Daikin Türkiye'nin yönetici ve çalışanlarına yönelik Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri İstanbul'da Daikin Akademi bünyesinde dört grup halinde sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


BERDAN CİVATA

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 24-25 Ocak 2020

50’yi aşkın ülkeye yüksek dayanımlı cıvata, ankraj, saplama, dişli çubuk ve somun ihraç eden Berdan Cıvata'nın yönetici ve çalışanlarına yönelik Tedariik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


BSH EV ALETLERİ

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 24-25-26 Aralık 2019

Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo gibi markalarıyla Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi konumunda bulunan BSH Türkiye'nin Silivri'de yer alan yedek parça deposu yöneticileri ve çalışanlarına yönelik SCM Workshop programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TÜBİTAK TÜSSİDE - SAHA İSTANBUL

Üretim Planlama ve Teknoloji Yönetimi, 14 Aralık 2019

TÜBİTAK TÜSSİDE ve SAHA İSTANBUL işbirliğinde üye şirket yöneticileri için savunma, havacılık ve uzay sanayisi odağında tasarlanan “Yöneticilik Gelişim Projesi” kapsamında 14 Aralık 2020 tarihli Üretim Planlama ve Teknoloji Yönetimi oturumu Dr. İlker Güçlü tarafından SAHA İstanbul'un Teknopark İstanbul'da yer alan ofisinde sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.

 

TPI KOMPOZIT

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 3-4 Aralık 2019

Rüzgâr türbinlerinde kullanılan devasa kompozit kanatların üretimini yapan ve alanında dünyanın en büyük üreticilerinden olan TPI Kompozit Kanat Sanayi yönetici ve çalışanlarına İzmir Çiğli Best Western Otel'de Kapasite Yönetimi Workshop programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ANADOLU EFES

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri, 27-28 Kasım 2019

6 ülkede, toplam 21 bira fabrikası, 5 malt üretim tesisi, 1 şerbetçiotu işleme tesisi, 1 preform üretim tesisi ve Coca Cola operasyonlarını yürüttüğü 10 ülkede 26 şişeleme tesisi ile bölgesindeki en önemli oyunculardan biri olarak faaliyet gösteren Anadolu Efes'in yönetici ve çalışanlarına İstanbul'da Satış ve Operasyon Planlama eğitim programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


CİVİL MAĞAZACILIK

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 19-20 Kasım 2019

Türkiye genelinde 60 mağaza ve 80.000 m2 satış alanında, her yıl 650 markaya ait yaklaşık 42.000 çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunmakta olan Civil Mağazacılık yönetici ve çalışanlarına şirketin İstanbul'daki yönetim merkezinde TALEP PLANLAMA VE SATIŞ TAHMİNLEME eğitim programı sunulacaktır. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TEI - TUSAŞ MOTOR SANAYİ

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 15-16-17 Kasım 2019

Türk Savunma Sanayii'nde hava araçlarının motor parçaları üretimine yönelik önemli bir konuma sahip olan TEI'nin yönetici ve çalışanlarına Eskişehir'de yer alan üretim tesislerinde Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitim programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


VEZİRKÖPRÜ ORMAN ÜRÜNLERİ VE KAĞIT SANAYİ

Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri - Sertifikasyon Programı, 17-20 Ekim 2019

Karadeniz Bölgesinin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biri olan Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş.'nin Samsun'daki fabrikasında tedarik zinciri yönetici ve çalışanlarına yönelik Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri sertifikasyon programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ÇOLAKOĞLU METALURJİ

İstatistiksel Proses Kontrolü (SPC) eğitimleri
25-26 Eylül, 9-10 Ekim, 15-16 Ekim, 13-14 Kasım 2019

Demir çelik sektörünün öncü firmalarından Çolakoğlu Metalurji'ye özel İstatistiksel Proses Kontrolü eğitimleri düzenlenmiştir. Eğitimler, şirketin Kocaeli Dilovası fabrikasında gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TOTAL MADENİ YAĞ

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 29-30 Temmuz 2019

Total Turkey Pazarlama A.Ş. adı altında, İzmir Menemen’de madeni yağ harmanlama tesisinde yılda yaklaşık 50.000 ton madeni yağ ve özel ürünün üretimini yapmakta olan ve Total'in Dünya’daki 7.en büyük üretim kapasitesine sahip fabrikasında tedarik zinciri yönetici ve çalışanlarına yönelik Tedarik Zinciri Yönetimi Workshop programı sunulacaktır. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


CİVİL MAĞAZACILIK

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri, 18-19 Haziran 2019

Türkiye genelinde 60 mağaza ve 80.000 m2 satış alanında, her yıl 650 markaya ait yaklaşık 42.000 çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunmakta olan Civil Mağazacılık yönetici ve çalışanlarına şirketin İstanbul'daki yönetim merkezinde Satış ve Operasyon Planlama eğitim programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TPI KOMPOZIT

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 24-25 Mayıs 2019

Rüzgâr türbinlerinde kullanılan devasa kompozit kanatların üretimini yapan ve alanında dünyanın en büyük üreticilerinden olan TPI Kompozit Kanat Sanayi yönetici ve çalışanlarına İzmir Çiğli Anemon Otel'de Malzeme Planlama ve Stok Yönetimi Workshop programı sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


JANTSA

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 13-14 Mayıs 2019

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında ve en büyük jant üreticileri arasında yer alan Jantsa'da görevli yönetici ve çalışanlara yönelik Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi şirketin Aydın OSB'de yer alan üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


SKT

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 29-30 Mart 2019

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde 14.000 m2 kapalı, toplam 20.000 m2 alan üzerinde, 350’yi aşkın personeliyle başta otomotiv sektörü olmak üzere birçok sanayi koluna hizmet etmekte olan SKT'nin yönetici ve çalışanlarına 29-30 Mart 2019 tarihlerinde Talep Planlama eğitimi sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


PFW HAVACILIK

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri, 20-21 Aralık 2018

100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve havacılığın öncü şirketlerinden Airbus ve Boeing için yapısal kompozit parça ve boru sistemleri üreten PFW Havacılık'ın yönetici ve çalışanlarına 20-21 Aralık 2018 tarihlerinde İzmir'de Satış ve Operasyon Planlama eğitimi sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


İSTANBUL SANAYİ ODASI

Aile Şirketleri ve Kurumsal Yönetim Mini MBA, 15 Ekim - 8 Kasım 2018

İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen Kurumsal Yönetim Mini MBA Programı, kurumsallaşma hususunu kapsamlı şekilde ele alarak, firmalara kurumsal yönetim ile ilgili temel vermeyi amaçlamaktadır.

Programın Üretim Yönetimi modülü Optimum Planlama kurucusu Dr. İlker Güçlü tarafından sunulacaktır.


PTC TÜRKİYE ve BrandIT

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 9-10 Ekim 2018

PTC Türkiye ve BrandIT yönetici ve çalışanlarının katılımı ile kuruma özel gerçekleştirilen Detay Çizelgeleme eğitimi 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul'da sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TUSAŞ - TÜRK HAVACILIK UZAY SANAYİ

Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama eğitimi, 15-16 Eylül 2018

Türk havacılığının en gelişmiş parçalarından biri ve sektörün lokomotifi konumunda olan TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. bünyesindeki kurumsal kaynak planlama bölümünden çalışanlara özel Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama eğitimi 15-16 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul'da sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TÜRK TELEKOM

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimleri

1. Eğitim: 28-29 Kasım 2013, TTNET
2. Eğitim: 29-30 Eylül 2014, TTNET
3. Eğitim:
27-28 Nisan 2015, AVEA
4. Eğitim: 25-26 Eylül 2017, TÜRK TELEKOM
5. Eğitim: 10-11 Eylül 2018, TÜRK TELEKOM

Türkiye'nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom'un planlama ile görevli yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak sunulmakta olan TALEP PLANLAMA VE SATIŞ TAHMİNLEME eğitimleri, şirketin İstanbul'daki ofislerinde ve eğitim merkezlerinde düzenlenmektedir.

TÜRK TELEKOM'a sunulmuş olan programların detayları için tıklayınız.


İMORTAŞ

Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri - Sertifikasyon Programı

24-25 Temmuz ve 31 Temmuz-01 Ağustos 2018

Bursa'da 12.000 m² alan üzerinde 8.000 m² kapalı alana yayılmış fabrikasındaki üretim olanaklarıyla otomotiv endüstrisinin motor, vites kutusu ve şanzumanlar için ihtiyaç duyduğu her türlü yüksek hassasiyetli parçayı üretmekte olan İmortaş - İmalat Organizasyon ve Ticaret A.Ş.'nin yönetici ve çalışanlarına özel Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri sertifikasyon programı düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


İSTANBUL SANAYİ ODASI

Kurumsal Yönetim Mini MBA, 25 Haziran - 24 Temmuz 2018

İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen Kurumsal Yönetim Mini MBA Programı, kurumsallaşma hususunu kapsamlı şekilde ele alarak, firmalara kurumsal yönetim ile ilgili temel vermeyi amaçlamaktadır.

Toplam on dört farklı modülden oluşan programın Tedarik Zinciri Yönetimi ve Üretim Planlama modüllerini Optimum Planlama kurucusu Dr. İlker Güçlü sunacaktır.


TUSAŞ - TÜRK HAVACILIK UZAY SANAYİ

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 28-29-30 Haziran 2018

Türk havacılığının en gelişmiş parçalarından biri ve sektörün lokomotifi konumunda olan TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. bünyesindeki kurumsal kaynak planlama bölümünden çalışanlara özel Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi 28-29-30 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul'da sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


JANTSA

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 19-20-21 Nisan 2018

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında ve en büyük jant üreticileri arasında yer alan Jantsa'da görevli yönetici ve çalışanlara yönelik Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi şirketin Aydın OSB'de yer alan üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TEMPA PANO

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 25-26-27 Aralık 2017

Türkiye'nin pano sektöründe en büyük üreticisi ve ihracatçısı olan Tempa Pano'da görevli yönetici ve çalışanlar yönelik Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi sunulmuştur. Eğitim şirketin üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


KASTAMONU ENTEGRE

Üretim Sistemlerinde Detay Çizelgeleme eğitimi, 2-3 Şubat 2018

Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama eğitimi, 27-28 Ekim 2017

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 04 Mart 2017

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimi, 10-11 Şubat 2017

Ağaç bazlı panel endüstrisinde Türkiye’de 1’inci, dünyada ise 7’inci sırada yer alan Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi'nin tedarik zinciri yöneticileri ve  çalışanlarına yönelik sunulmakta olan Optimum Planlama eğitimleri serisi şirketin İstanbul Altunizade'de yer alan genel merkezinde gerçekleştirmektedir.

KASTAMONU ENTEGRE'ye sunulmuş olan programların detayları için tıklayınız.


HARIBO ŞEKERLEME

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 20-21 Ekim 2017

Meyve jöleli şekerleme ve meyan kökü sektöründe dünya lideri olan HARİBO'nun Türkiye'de planlama ile görevli yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak sunulan Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, İstanbul'da düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ZF LEMFÖRDER

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 11-12-13 Ekim 2017

Güç aktarma organları ve şasi teknolojilerinin yanı sıra aktif ve pasif güvenlik teknolojisinde de küresel lider olan ZF'nin İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan ZF Lemförder Aks Modülleri'nde görevli yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi sunulmuştur. Eğitim şirketin üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


MEGA METAL

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimi, 30 Eylül - 01 Ekim 2017

Türkiye`nin önde gelen bakır tel mamulleri üreticilerinden olan Mega Metal'in yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak sunulan Satış ve Operasyon Planlama eğitimi, şirketin İstanbul Beyoğlu'daki ofisinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


CMS JANT

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 14-15-16 Haziran 2017

Türkiye'nin lider, Avrupa'nın ise 3. sıradaki alüminyum alaşımlı jant üreticisi olan CMS Jant'ın planlama ile görevli yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak sunulan Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, şirketin İzmir Gaziemir Serbest Bölge'de yer alan üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


RENGARENK MOBİLYA

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 5-6 Mayıs 2017

Hem yurt içine, hem de yurt dışına yönelik bebek, çocuk ve genç mobilyaları üretimi yapmakta olan Rengarenk Mobilya'nın satış, pazarlama ve planlama ile görevli yönetici ve çalışanlarına özel Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi düzenlenmiştir. Eğirim programı şirketin Konya'da yer alan üretim tesislerinde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ: VİTRA, ARTEMA

Üretim Sistemlerinde Detay Çizelgeleme eğitimi, 22-23-24 Eylül 2016

Yıllık 5 milyon seramik sağlık gereci, 37,5 milyon m2 seramik kaplama malzemesi, 3 milyon armatür, 350.000 küvet ve duş teknesi, 340.000 modül banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip Eczacıbaşı Yapı Gereçleri'nin planlama ve detay çizelgeleme süreçleri ile ilgili yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik sunulan Detay Çizelgeleme eğitimi şirketin Bilecik Bozüyük'teki üretim tesislerinde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


OPET FUCHS

Stok Yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama eğitimi, 1-2 Eylül 2016

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 23-24 Temmuz 2014

Üretim faaliyetini İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu tesisinde, yıllık 30.000 ton madeni yağ ve 6 milyon adet oto bakım ürünü üretim kapasitesine sahip Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş.'nin lojistik ve depo süreçleri ile ilgili yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik Stok Yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama eğitimi şirketin İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu merkezi deposunda gerçekleştirilmiştir. Şirketin satış tahminlerini yapma ile sorumlu çalışanlara özel Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi ise şirketin İstanbul'daki ofisinde sunulmuştur.


ÇİLEK MOBİLYA

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimleri

1. Eğitim: 23-24 Mayıs 2016
2. Eğitim:
31 Mayıs-1 Haziran 2016
3. Eğitim:
9-10 Haziran 2016

Toplam 5 kıtada, 66 ülkede yer alan 444 satış noktasında, 2.000 çalışanı ile 60.000 m2 satış alanında faaliyet göstermekte olan Türkiye'nin öncü mobilya üreticilerinden Çilek Mobilya'nın tüm yönetim kadrosuna yönelik olarak Satış ve Operasyon Planlama (S&OP) eğitimleri düzenlenmiştir. Eğitimler şirketin İnegöl'deki üretim tesislerinde gerçekleştirilmiştir.

ÇİLEK MOBİLYA'ya sunulmuş olan programların detayları için tıklayınız.


ŞİŞECAM HOLDİNG

ŞİŞECAM Holding'in satış, pazarlama, talep planlama, tedarik zinciri yönetimi ve üretim planlama faaliyetlerinde görevli yönetici ve çalışanlarına yönelik olarak 2011 yılında başlatılan eğitimler kapsamında  200+ holding çalışanına eğitim verilmiştir.

Üretimde Genel Planlama
ve Çizelgeleme
(
detaylar)

Talep Planlama
ve Satış Tahminleme (detaylar)

Satış ve Operasyon Planlama S&OP/IBP (detaylar)

1. Eğitim: 21-22-23 Eylül 2011

1. Eğitim: 20-21 Mart 2013

1. Eğitim: 21-22 Ekim 2015

2. Eğitim: 5-6-7 Ekim 2011

2. Eğitim: 09-10 Nisan 2013

 

3. Eğitim: 28-29-30 Mart 2012

3. Eğitim: 23-24 Mayıs 2013

 

4. Eğitim: 13-14-15 Haziran 2012

4. Eğitim: 26-27 Eylül 2013

 

5. Eğitim: 25-26-27-28 Eylül 2012

5. Eğitim: 18-19 Haziran 2014

 

6. Eğitim: 6-7-8 Mayıs 2013

6. Eğitim: 1-2 Eylül 2014

 

7. Eğitim: 15-16-17 Eylül 2014

7. Eğitim: 22-23 Eylül 2014

 

8. Eğitim: 10-11-12-13 Kasım 2014

8. Eğitim: 20-21 Nisan 2015

 

9. Eğitim: 20-21-22 Haziran 2016

9. Eğitim: 04-05 Mayıs 2016

 

 

ŞİŞECAM Holding'e sunulmuş olan programların detayları için tıklayınız.


LAZZONİ MOBİLYA

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimi, 26-27 Şubat 2016

24.000 metrekarelik fabrikası ve 200'ün üzerindeki çalışan kadrosuyla, sektörünün öncü firmalarından olan Lazzoni Mobilya yöneticilerine yönelik sunulan Satış ve Operasyon Planlama eğitimi, İstanbul Sütlüce'deki Lazzoni Hotel'de gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


BAŞOĞLU KABLO

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 15-16-17 Ocak 2016

İkisi Bolu’da, biri Çerkezköy'de ve diğeri Polonya’da olan dört üretim alanında, toplamda 29.000 metrekarelik tesisleriyle uluslararası standartlar çerçevesinde üretim yapmakta olan BAŞOĞLU Kablo'ya özel Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, şirketin Bolu'daki üretim tesislerinde sunulmuştur. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


HASÇELİK

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 16-17 Aralık 2015

Çelik üretiminde Avrupa'nın sayılı tesislerinden birine sahip, Kocaeli ve Konya'daki 4 merkezde yaptığı üretim ve Türkiye'de 7 şehirdeki 10 lokasyonda verdiği hizmet ile sektörünün öncü kurumlarından HASÇELİK'e özel sunulan Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, şirketin Kocaeli TOSB/TAYSAD'da yer alan merkezinde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


KALESERAMİK

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 13-14 Kasım 2015

Üretim Sistemlerinde Detay Çizelgeleme eğitimi, 22-23-24 Mayıs 2014

Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama eğitimi, 11-12 Nisan 2014

Çanakkale Seramik ve Kalebodur markaları ile üretimini sürdüren ve yıllık 66 milyon metrekarelik üretim kapasitesi ile tek bir alanda üretim yapan dünyanın en büyük seramik kuruluşu olan Kaleseramik'e özel düzenlenen eğitim serisi kapsamındaki programlar şirketin Çan'daki tesislerinde ve Levent'teki genel merkezinde gerçekleştirilmiştir.

KALESERAMİK'e sunulmuş olan programların detayları için tıklayınız.


BARİLLA GIDA

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, 18-19 Kasım 2015

Toplam 43 üretim merkezi ile makarna sektöründe dünya lideri olan Barilla'ya özel Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi, şirketin İstanbul'daki genel merkezinde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ÇOLAKOĞLU METALURJİ

Satış ve Operasyon Planlama (S&OP/IBP) eğitimi, 3-4 Eylül 2015

Demir çelik sektörünün öncü firmalarından Çolakoğlu Metalurji'ye özel Satış ve Operasyon Planlama eğitimi verilmiştir. Eğitim, şirketin İstanbul Kavacık'taki genel müdürlüğünde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


TAI-TUSAŞ

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Workshop, 31 Ağustos, 1-2 Eylül 2015

Türk havacılığının en gelişmiş parçalarından biri ve sektörün lokomotifi konumunda olan TUSAŞ - Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. bünyesindeki kapasite planlama ve işgücü planlama bölümlerine özel planlama eğitimi, Ankara'da TAI misafirhanesinde verilmiştir. Eğitimin kapsamı TAI'nin mevcut planlama süreçleri ve dinamikleri doğrultusunda özelleştirerek planlama konusunda yenilikçi yaklaşımların da ele alınacağı şekilde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


KARDEM TEKSTİL

Üretim Sistemlerinde Detay Çizelgeleme eğitimleri, Kasım-Aralık 2014

Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama eğitimleri, Ekim 2014

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 28-29-30 Ağustos 2014

1990 yılından beri bayan örme hazır giyiminde Avrupa’nın lider perakende devlerinin (Inditex Group, vb.) tedarik zincirinin bir parçası olan ve aylık ortalama 1,5 milyonun üzerinde olan üretimini Türkiye’nin farklı bölgelerinde organize eden KARDEM Tekstil yönetim ekibine Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, planlama ekiplerine ise Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama ile Detay Çizelgeleme eğitimleri sunulmuştur.

KARDEM TEKSTİL'e sunulan programların detayları için tıklayınız.


GATES POWERTRAIN

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 29-30-31 Mayıs 2014

Endüstriyel, hidrolik, zirai ve otomotiv uygulamalarında yüksek teknoloji ürünü kauçuk kayışlar ve hortumların önde gelen üreticisi GATES POWERTRAIN'in yönetici ve planlamacılarına yönelik Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi şirketin İzmir Ege Serbest Bölge'deki üretim tesislerinde gerçekleştirilmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


BTA CATERING - CAKES & BAKES

Üretim Sistemlerinde Detay Çizelgeleme eğitimi, 5-6-7-8 Kasım 2013

TAV Havalimanları'nda ve İDO'da yiyecek-içecek operasyonlarını yürüten, Cakes&Bakes unlu mamül ve pasta fabrikası ile dünyaca ünlü zincir restoranlar için üretim yapan BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. bünyesindeki yönetici ve planlamacılara yönelik sunulan Detay Çizelgeleme eğitimi TAV grup şirketi Cakes&Bakes'in Kıraç'taki fabrikasında düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


FİL FİLTRE

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 3-4-5 Ekim 2013

Filtre ve filtre elemanları üretimi yapan Türkiye'nin ilk filtre fabrikasını kuran Fil FİLTRE'nin yöneticilerine ve planlama çalışanlarına yönelik sunulan Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, şirketin Hatay'daki üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


KETEN TEKSTİL

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, 12-13-14 Eylül 2013

Fantazi iplik ve kumaş üretimi yapan KETEN TEKSTİL'in yöneticilerine ve planlama çalışanlarına yönelik sunulan ve yenilikçi planlama ve çizelgeleme sistematiklerinin tartışıldığı Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi, şirketin Avcılar'daki üretim tesislerinde düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


LCWAIKIKI

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimleri

Türkiye’de hazır giyim devi LCWAIKIKI planlamacılarına özel TALEP PLANLAMA VE SATIŞ TAHMİNLEME eğitim programlarının ikincisi 12 Temmuz 2012 tarihinde TEMA Mağazacılık'ın Bağcılar'daki merkezinde kurumun Merkez Planlama, Yurt İçi Tedarik ve İş Zekası ve Analitiği departmanlarından planlamacılara yönelik olarak düzenlenmiştir. Aynı eğitim, daha önce kurumun Mağazacılık bölümünde görevli olan Operasyon ve Bölge Müdürlerine yönelik olarak düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


AKKÖK ŞİRKETLER GRUBU

Üretim Sistemlerinde Detay Çizelgeleme eğitimi

Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme eğitimi

AKKÖK Şirketler Grubu'na bağlı AKSA AKRİLİK, DOWAKSA ve AK-TOPS Tekstil kuruluşlarına özel Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme ile Detay Çizelgeleme eğitimleri Ağustos ayının sonunda toplam altı günlük bir program olacak şekilde AKSA Akrilik eğitim tesislerinde gerçekleştirilmiştir. Eğitimde standart program içeriğinin ötesinde kurum bünyesindeki planlama ve çizelgeleme ile ilgili süreçler detaylı şekilde ele alınmış, iş akışları, kaynaklar ve üretim kısıtları incelenmiş ve yenilikçi planlama yaklaşımları ile süreç iyileştirme üzerine çalışmalar yapılmıştır. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


İSTİKBAL MOBİLYA

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi

Türkiye'nin mobilya devi İSTİKBAL Mobilya'nın satış ve üretim planlama faaliyetlerinde görevli yönetici ve çalışanlarına özel, doğru ve etkin satış tahminlerinin oluşturulmasına yönelik Kayseri'de 19 Ocak 2012'de Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi düzenlenmiştir. Bu eğitimin detayları için tıklayınız.


ALARKO HOLDİNG

İLERİ OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

OPTİMİZASYON TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi

ALARKO Holding'e bağlı ALARKO-Carrier, ALSİM ve ALTEK şirketlerinden planlama faaliyetleri ile görevli yönetici ve çalışanlara doğru ve etkin karar verme mekanizmaları oluşturulmasına yönelik olarak 19 Kasım 2011 ve 12 Ekim 2012 tarihlerinde İstanbul'da Optimizasyon Teknikleri eğitimleri sunulmuştur.

Holding'e bağlı ALARKO-Carrier ve ALFARM şirketlerinde satış faaliyetlerinde görevli yönetici ve çalışanlara ise, doğru ve etkin satış tahminlerinin oluşturulmasına yönelik olarak 22 Ekim 2011'de İstanbul'da Talep Planlama ve Satış Tahminleme eğitimi sunulmuştur. Eğitimlerin detayları için tıklayınız.


 

Kurumsal performansınıza sunabileceğimiz katkıları öğrenmek için,

 

 

 

BAŞA DÖN

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitim Programları

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Süreç Analizi ve Tasarımı Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Kurumsal Eğitim Serileri Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, Açık Eğitim,, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop,, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon, Rekabet ve Dijitalleşme Odaklı Süreç Analizi ve Tasarımı