Hakkımızda     |     EN

Bize Ulaşın   (0216) 322 41 70

 

Eğitim Katılımcılarının Yorumları

Yorumlar Ana Sayfası

Satış ve Operasyon Planlama, S&OP/IBP Eğitimi Yorumları

Yorum Sayfaları:

1-100

101-200

201-300

301-400

401-500

501-600

601-700

701-800

801-900

901-1000


 

"S&OP konusunda temel bilgileri edindiğim bir eğitim oldu. İlker Bey’e optimumda yönetimi için teşekkür ederim..."

– Sevinç Gülalanlar, S&OP Müdürü, ANADOLU EFES

"Organizasyonun S&OP sürecinde yer alacak tüm birimlerden katılımcıların yer alması önemli!.."

– Burcu Köse, Operasyon Yöneticisi, ANADOLU EFES

"Uzun bir geçmişe sahip olmasına rağmen S&OP süreçlerinin Türkiye'de bilinirliği ve kullanımı çok eski değil. Özellikle yerli kurumsal firmaların bu konuda farkındalığı artmaktadır. Böyle bir ihtiyacın karşısında İlker bey düzenlemiş ve vermiş olduğu S&OP eğitimi ile sürece tüm noktalarında değinmektedir. İki gün içerisinde bu süreç hakkında hiç fikri olmayan ya da deneyimi olan tüm katılımcıların keyif alabileceği bir sunum gerçekleştirmektedir..."

– Barış Çelik, Tedarik Zinciri Planlama Müdürü, KASTAMONU ENTEGRE

"Planlama fonksiyonlarını, girdilerini ve çıktıların neleri etkilediğini bir bütün halinde görebiliyorsunuz. Ayrıca panel tasarımlarının sadeliği de işinize adapte etme konusunda güzel fikirler veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum..."

– Arif Erbay, Kıdemli Üretim Planlama Yöneticisi, KASTAMONU ENTEGRE

"Kendi iş süreçlerimizde uygulanabilir ve farklı açılardan bakmamız gereken konuları öğrendim. Etkin ve verimli planlama için bu eğitimi tavsiye ediyorum..."

– Emrah Ergül, Kıdemli Üretim Planlama Uzmanı, KASTAMONU ENTEGRE

"S&OP süreçleri konusunda yeni bilgiler öğrendik. Eğlenceli güzel bir eğitim süreci yaşadık. Teşekkür ederiz..."

– Mustafa Kemal Yazıcı, Üretim Planlama Uzmanı, KASTAMONU ENTEGRE

"S&OP süreçlerini genel olarak eksiksiz bir biçimde özetleyen yararlı bir eğitimdi. Teşekkürler..."

– F. Sena Öztürk Gül, Kıdemli Tedarik Planlama Uzmanı, KASTAMONU ENTEGRE

"Yoğun ve etkili bir eğitim, hazırlıklı olmak gerek..."

– Ezgi Babaoğlu, Talep Planlama Uzman Yardımcısı, KASTAMONU ENTEGRE

"Optimum Planlama eğitiminden şahsım açısından faydalandığımı söyleyebilirim. İlker Bey'in konuları açık ve net şekilde anlatımı için teşekkür ediyorum…"

– Hamza Güney, Kıdemli Üretim Planlama Şefi, KASTAMONU ENTEGRE

"Aynı problemleri, farklı farklı modelleri bilmemiz, çözüm odaklı analizlerde bize çok yardımcı olacaktır. Talep ve tedarik planlama aşamalarında ne kadar çok eksiğimiz olduğunu gördük. Bu gibi eğitimler şirketlerde bir kurum kültürü oluşmasında ve kurum kültürü temellerinden atılıp ileride data olarak kullanmamıza ayrıca farklı birimler arası iletişim ve diyalog eksiklerinin giderilmesi çalışmalarına yardımcı olacaktır..."

– Mustafa Murat Çarkacı, Kıdemli Üretim Planlama Şefi, KASTAMONU ENTEGRE

"Planlama günü kurtarmaya yönelik değil, daha uzun süreli yapılmalı. Daha uzun vadeli stratejileri nasıl belirleyebileceğimizin üstüne yönelmeliyiz..."

– Burak Işık, Üretim Planlama Uzmanı, KASTAMONU ENTEGRE

"Kurumların ve kişilerin geleceğe yönelik daha sağlam adımlar atması için gerekli tüm bilgileri içermekte. Sorunların ve problemlerin çözümüne harcanan zaman ve işgücünün iyi bir planlamaya ayrılması durumunda mutlu bir şirket, mutlu çalışanlar olacaktır..."

– Aydın Sarıkaya, Tedarik Zinciri Planlama Müdürü, BTA CATERING

"Planlama sürecinin sadece planlama çalışanlarının değil, başta yönetim olmak üzere tüm şirket işleyişinin bir parçası olduğunun altını çizen çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bu tür eğitimlerin yaygınlaşması Türkiye'de iş yapış kültürümüzün de iyileşmesine olanak sağlayacaktır..."

– Bahadır Duran, Süreç İyileştirme Müdürü, CAKES & BAKES (TAV HOLDING)

"Eğitim sürecinde şirketimizde S&OP departmanının ne kadar etkin faaliyet gösterdiği ile ilgili kıyaslama yapabilme imkanı bulduk. Uyguladığımız ve gün içerisinde rutin olarak yaptığımız işlerde eksik olduğumuz, geliştirmeye açık noktaların farkına varmamızı sağlayan bir eğitim gerçekleştirdik. Yaptığımız iş ile ilgili vizyonumuzu geliştiren bir eğitim oldu. Katkılarından dolayı İlker Bey'e teşekkürlerimizi sunarım..."

– Cansu Yalazı, Kıdemli Mühendis-S&OP, TÜRK TRAKTÖR

"Bu eğitimi kurumumuzda uygulamaya geçirebildiğimiz takdirde geleceğin planlamasının minimum hatayla yapılmasını sağlayabileceğiz. Tüm fonksiyonların her ay katılımıyla ve ortak bir mutabakatla şirketin geleceğine yön verebileceğiz ve bunu yaparken önümüzdeki riskleri ve fırsatları daha iyi ve net görebileceğiz. Klasik bütçeleme yerine Satış ve Operasyon Planlama tekniği kullanarak değişimlerin daha çabuk farkına varıp önlemleri ona göre alabileceğimiz düşüncesindeyim..."

– Mustafa Aydın, Planlama ve Lojistik Grup Müdürü, HASÇELİK

"Sistemli olarak parçalara bölünmüş, geniş bakış açısıyla genel operasyonlara bakabileceğimiz, sade, basit anlatımlı ancak katkısının fazla olduğunu düşündüğümüz bir eğitimdi. Teşekkür ederiz..."

– Mehmet Yüksel, Planlama Mühendisi, HASÇELİK

"İş yoğunluğu ve yapmakla yükümlü olduğunuz görevlerin fazlalığı ile bazı önemli detayları gözden kaçırabiliyorsunuz. Bu eğitimde "bu da varmış", "bunu atlamışız", "evet mutlaka olmalı" gibi cümleleri kafamda çok geçirdim. Bu yüzden bu eğitimin alınmasını tavsiye ederim..."

– Volkan Aydoğmuş, Planlama Mühendisi, HASÇELİK

"Stratejik planlama ve optimizasyona dair güzel ve faydalı bir eğitim oldu. Firmamız adına kullanılabilecek ve geliştirilebilecek gönderimizi SOP sistemi vasıtasıyla daha ölçülebilir ve gözlemleyebilir hale getirebileceğimizi inanıyorum. Teşekkür ederim..."

– Aslı Demiryontan, İhracat Bölge Müdürü, MEGA METAL

"Kurum olarak aldığımız bir eğitim programında şirketimizin bütün departmanları, süreçlerinde uzun vadeli ve bir bütün olarak bakmayı amaçlayan ve Öğreten yenilikçi bir yönetim anlayışı ve yaklaşımı kazanmamıza yardımcı oldu..."

– M. Ertunç Çavuş, Satış Uzmanı, MEGA METAL

"Satış ve Operasyon Planlama eğitimi, genel olarak şirketlerin optimum planlama ile ileriyi görerek hareket edebilme kabiliyetini artırıp minimum maliyetle maksimum karla ulaşmasına yardımcı olabilecek bir eğitim..."

– Abdullah Dertsiz,Operasyon ve Lojistik, MEGA METAL

"Karşılıklı diyalog ortamında geçen güzel bir sunum oldu. İş hayatımızda olumlu geri dönüşler olacağımızı düşünüyorum. Yeni eğitim programlarına katılmak isterim..."

– Serkan Kumaş, , MEGA METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

"Satış ve Operasyon Planlama eğitiminde, kurumların üretimden başlayıp müşteriye ulaşımına kadar doğru adımlar ile yönetildiğinde her şeyin daha planlı ve iyi ilerleyebileceğini gördüm..."

– Gülnihal Özyavuz, , MEGA METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

"Eğitimin bilgilendirme ve detay konusunda son derece tatmin edici olduğunu düşünüyorum. Benim beklentilerimi karşılamış durumdadır. Plan ve sunum olarak katılımcıları sıkmadan Öğreten bir eğitim oluşturulmuştur..."

– Hakan Konuşkan, Tedarik Zinciri Direktörü, YÜNSA

"Mutlaka bakış açısını yakalamak isteyen kurum ve kişilere öneririm. Üretim planlama ekiplerinin ve satış planlaması yapacakların faydalanabileceğini düşünüyorum. Kendi ekibime önereceğim..."

– Ulviye Kızıl, Üretim Planlama Yönetmeni, YÜNSA

"Eğitmen konusuna çok hakim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Mutlaka öğrenebileceğiniz birşey olacaktır..."

– Eren Ahmet Aygün, Tedarik Zinciri Direktörü, ŞİŞECAM (ANADOLU CAM)

"Günümüzde talep ve tedarik dengesini tam, esnek ve düşük maliyette kurmak hayati derecede önem taşımaktadır. Bu eğitimde bu koordinasyonu nasıl sağlayabileceğimizin temel kavramları üzerinde durulmuştur. Herkese tavsiye ederim..."

– Oryal Etiler, Üretim ve Stok Planlama Müdürü, ŞİŞECAM (ANADOLU CAM)

"Satış ve Operasyon Planlama kültürünün şirketlerde gün geçtikçe yaygınlaşması beklenmektedir. Bu doğrultuda çalışanların ve yöneticilerin bu kültüre alışmaları, bununla yaşamaya başlayarak rekabetçi çağda hem bireysel hem de kurumsal olarak ön plana çıkmaları adına bu eğitimi öneriyorum..."

– Naim Bulungiray, Satış ve Operasyon Müdürü, ŞİŞECAM (ANADOLU CAM)

"Konusuna çok hakim bir eğitmenden alınan yenilikçi tekniklerin eğitimiydi. Faydalı olacağını düşünüyorum..."

– Onur Topçu, Talep Planlama Şefi, ŞİŞECAM (ANADOLU CAM)

"2 gün süren S&OP eğitimi sayesinde S&OP kavramını ayrıntılı olarak öğrenmiş oldum. Kişisel gelişimime ve çalıştığım kuruma bu konuda faydalı olacağını umuyorum..."

– Hülyanur Akyol, Talep Planlama Sorumlusu, ANADOLU CAM

"S&OP sürecinin gerek teorik, gerekse pratik açıklamalar ile pekiştirildiği bir eğitim. Süreci herhangi bir yerinden yakalayan personelin katılması gereken, faydalı bir eğitim..."

– Aren Aliciyan, Satış Planlama Yöneticisi, ANADOLU CAM

"Şirket içi kaynakların daha verimli kullanımını sağlamak adına S&OP çalışmalarının yapılması ve bu çalışmadan önce de tüm çalışanların buna yönelik eğitimleri almaları faydalı olacaktır. Optimum Planlama'nın sağlamış olduğu eğitim S&OP çalışmaları için çok yararlı bir giriş sağlamaktadır..."

– Noyan Demir, Üretim Planlama Sorumlusu, TRAKYA CAM

"Her şey oldukça kapsamlı ve bilgilendiriciydi. S&OP sürecinin nasıl işlediğine dair bilgi sahibi olmak için oldukça faydalı bir eğitim oldu. Fakat bu eğitimin firmalarda bu sürece başlanmadan verilmesinin çok daha faydalı olacağını düşünüyorum..."

– Hale Pınar Kırant, Talep Planlama Sorumlusu, TRAKYA CAM

"Özellikle üretim yapan firmaların S&OP birimlerinin oluşturulması, firmaların pazarda büyümeleri ve varlığını devam ettirebilmeleri açısından çok faydalı olacaktır. Şirket içindeki birimlerin koordinasyonu ve aylık olarak yapılacak çalışmaların ekonomik olumsuzluklardan en az düzeyde etkilenmesine katkı sağlayacaktır. Aynı şekilde ekonomik olumlulukların ise firmanın gelişme ve büyümesine çok daha fazla katkısı olacağını düşünüyorum. Tüm çalışanların muhakkak katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum..."

– Kemal Çakır, Yurtiçi Satış Şefi, SODA SANAYİ

"Ülkemizde şirketler genel olarak "günü kurtarmak" için uygulamalar yaparlar. Bu eğitimdeki uygulama ve sistemler geleceği kurtarmak için yol gösterici olacaktır..."

– Çağrı Çuhadar, Üretim Planlama Mühendisi, SODA SANAYİ

"Başlangıç aşamasında olduğumuz S&OP sürecinin uygulama süreci hakkında benim için çok faydalı oldu. Diğer kurum ve katılımcılar için vizyon sağlayacağını düşünüyorum..."

– Funda Mergen, Stok Planlama Şefi, PAŞABAHÇE

"S&OP uygulansın veya uygulanmasın kesin olarak kurumlar tarafından anlaşılması gereken bir eğitim..."

– Tuncay Yeşilnil, Tedarik Zinciri Geliştirme Müdürü, PAŞABAHÇE

"Başlangıç eğitimi olarak etkin ve verimli bir tecrübe oldu, teşekkürler…"

– Hakan Bahar, Genel Müdür Yardımcısı (Üretim ve Ar-Ge), ÇİLEK MOBİLYA

"İlker Bey gerçekten konunun tam uzmanı. Şirket gereklerine göre tüm sorunlara mutlaka cevap verecektir..."

– Remzi Yıldız, Genel Müdür Yardımcısı (Mali İşler), ÇİLEK MOBİLYA

"Mutlaka öğrenilmeli, fikir edinilmeli..."

– Alpaslan Karayalçın, Genel Müdür Yardımcısı (Satış & Pazarlama), ÇİLEK MOBİLYA

"S&OP süreci firmanın yönetim sürecidir. Bu eğitim bu noktanın farkındalığının oluşmasına imkan sağladı..."

– Sezer Selim, İnsan Kaynakları ve Bilgi Teknolojileri Direktörü, ÇİLEK MOBİLYA

"Planlama süreçlerinin işletmelerde etkin uygulanması açısından çok verimli bir eğitim oldu. Teşekkür ederiz..."

– İlhan Yılmaz, Tedarik Zinciri Müdürü, ÇİLEK MOBİLYA

"İş yapış tarzının kişilere değil, süreçlere bağlı olduğu bir çalışma ortamıyla daha verimli bir işletme tarzına ulaşılabilir. Teşekkürler..."

– Tolga Kiriş, Üretim Müdürü, ÇİLEK MOBİLYA

"Şirket faaliyetlerinin optimizasyonu için faydalı ve gerekli görüyorum…"            

– Zeynep Karaali, S&OP Sorumlusu, ÇİLEK MOBİLYA

"Tavsiye ederim..."

– Mehmet Yavaş, Muhasebe Müdürü, ÇİLEK MOBİLYA

"S&OP eğitimi araştırırken referanslarınızdan da yola çıkarak sizi seçmiş olmaktan memnuniyet duyduğum iletmek isterim. Organizasyon değişikliği ile gelişen departman değişikliği durumumuz için ilgili konular hakkında bilgi edindik ve uygulamak için sabırsızlanıyoruz. Elinize, emeğinize, bilginize sağlık. Bir sonraki eğitimde görüşmek dileğiyle…"

– Aybüke Kaya, Satış Yöneticisi, PFW Havacılık

"S&OP sürecine geçiş aşamasındaki bir firma olarak, kişisel olarak kafamın çok karışık olduğunu belirtmeliyim. Fakat aldığımız bu eğitim önümü görmeme yardımcı oldu. Kafamda bir takım fikirlerin oluşmasına, bizden neyin beklendiğini anlamama yardımcı oldu. İlker Bey'in yorumlarıyla kendi firmamız içinde durumların neler olabileceğini, ihtimalleri değerlendirdik. Çok teşekkür ederiz..."

– İdil Buse Gülay, Satış Uzmanı, PFW Havacılık

"S&OP gibi geniş kapsamlı bir süreç için iki günlük süre en uygun şekilde kullanıldı. Slaytlar, genel görünüm ve içerik olarak gayet güzeldi. Eğitimcimizin verdiği örnekler anlaşılırdı. Umarım bu bilgileri kendi sektörümüze en iyi şekilde uygulayabiliriz..."

– Müge Özel, Satış Uzmanı, PFW Havacılık

"Şirketimiz için yeni olan S&OP süreci geçişinde, S&OP kavramların içeriği ve yönetimsel örnekleri açısından genel bir bakış açısı sağlıyor. Genel çerçeve ve şirket içi yeni geçiş süreçleri için faydalı olabileceğini düşünüyorum..."

– Dilşah Bezirci, Planlama Uzmanı, PFW Havacılık

"Dili yalın, oldukça verimli ve sade bir eğitimdi, teşekkür ediyorum..."

– Hulusi Tatlıcıoğlu, Proje Sorumlusu, PFW Havacılık

"Satış ve Operasyon Planlama kavramını öğrenme ve genel bakış açısı kazanma açısından çok faydalı oldu. Tavsiye ederim..."

– Burcu İnakcık, Planlama Uzmanı, PFW Havacılık

"Son derece faydalı ve dolu bir içerik ile hazırlanmış bir eğitimdi. Tüm beklentilerimi karşıladı. Pratikte kullanabileceğimiz bilgi ve uygulamalar ile doluydu. Çok teşekkürler...."

– Sabiha Tunç, Stratejik Tedarik Direktörü, ZORLUTEKS

"Planlama fonksiyonunu toplam faydaya maliyete en fazla etki eden fonksiyon olarak değerlendiriyorum. Doğru kararlar, doğru bilgiyi doğru planlama üzerine alınabilir. Bu süreçleri doğru çalıştıracak teknikleri kullanmak çok önemli. S&OP daha önce bilgim olmayan bir süreçti. Çok faydalı oldu. Teşekkür ederim..."

– Sezgin Aktaş, Tedarik Planlama Müdür Yardımcısı, ZORLUTEKS

"Planlar yolunuza ışık tutar ve kafanızdakini takım arkadaşlarınıza aktarır. Gerekçeli ve gerçekçi planlar hazırlamak için bakış açımızı değiştiren verimli bir eğitim olan S&OP ile şirketinizin geleceğine ışık tutacaksınız..."

– Dr. Fatih Korkmaz, CFO, CİVİL MAĞAZACILIK

"Satış ve Operasyon Planlama sürecinin şirket yönetimindeki amaçlarının belirlenmesinde, planların yapılmasında çok daha fazla önemli rol oynadığının bilincine vardığımız bir eğitimdir. Teşekkürler..."

– Gülin Tekin Ter, Lojistik, PFW Havacılık

"Sonu olmayan bir süreçtir. Süreçlerimizi optimize etme noktasında bize yol gösterdiğine inandığım bir eğitimdir."

– Atakan Gerger, Yalın Üretim, PFW Havacılık

"Yükselen rekabet ile gitgide zorlaşan piyasa koşullarında pazardaki değişiklikleri ve talebe etkisini önceden analiz ederek tedarik zincirini optimum şekilde planlama büyük önem arz etmektedir. Sağlıklı bir planlama sistemi ise Satış ve Operasyon Planlama kültürünü benimseyip uygulamakla mümkün olabilir..."

– Emre Hurmacı, Fiyatlandırma ve Maliyet Yöneticisi, ÇOLAKOĞLU METALURJİ

"S&OP eğitimi, yükselen maliyetler ve düşen kar marjları ile baş edilmeye çalışılan bu dönemde, en maliyetsiz kar edebilme imkanı yaratan Satış ve Operasyon Planlama mentalitesi, şirketinize satış ve malzeme tedariği yaparken çok daha planlı ve tahmin oranı yüksek bir öngörü ile büyük fayda sağlayacaktır..."

– Haldun Gürcan, Satış Planlama Uzman Yardımcısı, ÇOLAKOĞLU METALURJİ

"Bir organizasyonda yürütülen planlama süreçlerini genelden özele yansıtan, gerçekleştirmekte olduğumuz faaliyetlere karşı endüstri mühendisliği bakış açısını geliştiren, S&OP gibi yenilikçi bir planlama yaklaşımı konusunda bilgilendiren verimli bir eğitim olduğunu düşünüyoruz..."

– Firdevs Nergis Keçeci, Kurumsal Kaynak Yönetimi Uzmanı, TAI-TUSAŞ

"Satış ve Operasyon Planlama Türkiye'de birçok firmada bulunan yönetim zayıflığının giderilmesi için çözüm niteliğindedir. Kaynaklarımızın doğru ve verimli yönetilmesinden şirketin orta ve uzun vadede kar ile yükselmesi için gerekli süreç standartlarını kapsamaktadır. Büyük resme hükmedebilmek için tüm süreçlerin birbirleri ile ilişkilerinin tanımlanmasında, girdi ve çıktılarının değerlendirilmesinde kullanılacak yönetim uygulamasıdır. Ayrıca günlük planlama dahil birçok konuda planlama yeteneği sunarak bilimsel yönetim metotlarını sunmaktadır. Bu nedenle kurumsallaşma ve büyüme yolunda olan her şirkete tavsiye olunur..."

– Kürşat Dönmez, Kurumsal Kaynak Yönetimi Mühendisi, TAI-TUSAŞ

Yorum Sayfaları:

1-100

101-200

201-300

301-400

401-500

501-600

601-700

701-800

801-900

901-1000


 

Referans sorgulaması için sizi eğitimlerimize katılmış kişilere yönlendirebiliriz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

Eğitim ve öğrenme yaklaşımımızı inceleyip Eğitim Planlama ve Seçim Matrisi'mizi görüntülemek için tıklayınız.

Açık eğitim, kuruma özel eğitim veya danışmanlık hizmeti talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

BAŞA DÖN

 

 

 

Ana Sayfa

Planlamanın Temel Kavramları

Satış ve Operasyon Planlama ? Talep Planlama nedir ? Üretim Planlama nedir ? Tedarik Zinciri Yönetimi nedir ? Malzeme Planlama nedir ? Detay Çizelgeleme nedir ? Stok Optimizasyonu nedir ? Lojistik Planlama nedir ? İşgücü Planlama nedir ? Optimizasyon nedir ?

 

Eğitimler ve Modüller

Satış ve Operasyon Planlama Talep Planlama ve Satış Tahminleme Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri Satın Alma, Depo ve Stok Yönetimi Rekabet Stratejileri ve Organizasyon Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama Detay Çizelgeleme Lojistik ve Dağıtım Yönetimi Optimizasyon Teknikleri Sürekli İyileştirme: Kalite Yön., Yalın Üretim İstatistiksel Proses Kontrolü Rekabetçi Ürün Geliştirme Robust Tasarım (Taguchi Metodu) Deneysel Tasarım Operasyon Planlama

Danışmanlık

 

Referanslar

Referans Listesi Katılımcıların Yorumları Eğitimlerden Görseller

 

Duyurular

Açık Eğitim Takvimi Eğitim Ön Kayıt Formu Kuruma Özel Eğitimler e-Bülten KVK Bilgi Metni

 

Hakkımızda

İletişim Bilgileri
 

Copyright © 2023, Optimum Planlama Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler (Keywords): Tedarik Zinciri Yönetimi, TZY, Supply Chain Management, SCM, Üretim Planlama ve Kontrol Eğitim Programları, Planlama Eğitimleri, Planlama Nedir?, Tedarik Zinciri Yönetimi Nedir?, Üretim Planlama Nedir?, Talep Planlama Nedir?, Satış ve Operasyon Planlama Nedir, Malzeme Planlama Nedir?, Detay Çizelgeleme Nedir?, Stok yönetimi, Depo ve Lojistik Planlama Nedir, Stok Yönetimi ve Optimizasyonu Nedir, Optimizasyon Nedir?, İşgücü Planlama Nedir?, Üretim Planlama Eğitimi, Üretim Planlama ve Stok Kontrolü, Production Planning and Inventory Control, Üretimde Genel Planlama ve Çizelgeleme, Talep Planlama, Demand Planning and Sales Forecasting, Satış Tahmin Teknikleri, Talep Tahmin Teknikleri, Talep Tahminleme Teknikleri, Detay Çizelgeleme, Detailed Scheduling, Atölye Çizelgeleme, Makine Çizelgeleme, Çizelgeleme Eğitimi, Kapasite Planlama Eğitimi, Malzeme Planlama Eğitimi, Ana Üretim, Kapasite ve Malzeme Planlama, Kapasite ve Malzeme Planlama, İşgücü Planlama ve Çizelgeleme, Satış Operasyon Planlama, Satış ve Operasyon Planlama, S&OP, Entegre İş Planlama, IBP, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kuruma Özel Eğitim, In-House Training, Public Training, Seminar, Workshop, Seminer, Danışmanlık Hizmetleri, Stok Yönetimi, Sevkiyat Planlama, Lojistik Planlama, Dağıtım Planlama, Stok, Depo ve Lojistik Planlama, Optimizasyon Teknikleri, Robust Tasarım, Robust Design, Taguchi Design, Orthogonal Array, Deneysel Tasarım ve Analiz, Design of Experiments, DOE, Design for Manufacture and Assembly, DFMA, DFR, DFX, Rekabetçi Ürün Geliştirme, Product Design and Development, Process Development, Proses Tasarımı, Kalite Mühendisliği, Kalite Evi, House of Quality, Kalite Fonksiyonu Yayılımı, Quality Function Deployment, QFD, EQFD, Kalite Yönetimi, Quality Management, Kalite Kontrol, İstatistiksel Proses Kontrol, İPK, SPC, Rekabet Stratejileri ve Organizasyon